newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Про дотримання кримськотатарських традицій без рідної мови у телемарафоні #SaveATR

23 февраля 2021, 09:38
319

Викладач кримськотатарської мови Ранетта Гафарова говорить про феномен дотримання особою традицій при небажанні говорити рідною мовою.

«Давайте не забувати свою національну приналежність. Наприклад, на наших весіллях сьогодні зберігається багато традицій, але на жаль, приходячи до мечеті, наша молодь не може навіть відповісти кримськотатарською. Дотримуватися наших традицій, та не говорити рідною мовою — соромно».

Ранетта Гафарова — викладач кримськотатарської мови у телемарафоні  #saveATR​​​​​​​#ГолосКримуМаєБутивЕфірі​​​​ з Ельмаз Асан.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни