newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Вивчення рідної мови — поради для найменших у телемарафоні #SaveATR

23 февраля 2021, 10:14
356

Старі казки, звісно, підіймають актуальні проблеми, але для дітей їх слухати вже не так цікаво. Про сучасні казки, як чудовий метод для вивчення та розвитку кримськотатарської мови.

«Наш тато розповідає дітям казки. У нас є багато чудових книжок, казки з журналу «Armançıq», але частіше Шевкет вигадує їм сучасні казки сам. Старі казки, звісно, підіймають актуальні проблеми, але для дітей їх слухати вже не так цікаво. Тому Шевкет кожного дня вигадує свої казки, а коли я приходжу, вони перебувають у такому захопленні, що починають переповідати ці казки мені також рідною мовою. Це — чудовий метод для вивчення та розвитку мови».

Селімє Семедляєва — редакторка дитячого кримськотатарського телеканалу Lâle у телемарафоні  #saveATR​​​​​​​​ #ГолосКримуМаєБутивЕфірі​​​​ з Ельмаз Асан.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни