newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
02:20
Нічний ефір

Про методи вивчення мови від ГО «Кримська родина» у телемарафоні #SaveATR

23 февраля 2021, 10:33
446

Цього року у ГО «Кримська родина» створили новий проєкт та отримали підтримку від посольства Канади. Разом із вчителями готуються підручники рівнів А1-А2 та B1 для дітей від 5 до 12 років.

«Ми готуємо усі теми самі, намагаємося проводити уроки інтерактивно, використовуємо приклади англійських підручників. Цього року «Кримська родина» створила новий проєкт та отримали підтримку від посольства Канади. І зараз разом з вчителями готуємо підручники рівнів А1-А2 та B1 для дітей від 5 до 12 років», — говорить  Мамуре Чабанова, вчителька кримськотатарської мови ГО «Кримська родина» у телемарафоні  #saveATR​​​​​​​​ #ГолосКримуМаєБутивЕфірі​​​​ з Гульсум Халіловою та Шевкєтом Наматуллаєвим.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:38
video Мертвий обсяг питної води для населення в окупованому РФ Криму — доповідь місцевого «ЖКГ»: ZAMAN
На такому рівні тепер запаси води у Сімферопольському та Загорському водосховищах, доповідає окупаційне «міністерство ЖКГ» Криму.
#екологічна_катастрофа#водна_проблема_у_Криму#мертвий_обяг_води
10:28
video Нагадування ворогу та підтримка заручникам окупації — активісти відправили до окупованого РФ Криму 20-тиметровий український прапор з побажаннями: ZAMAN
Поблизу КПВВ Каланчак, українські та кримськотатарські активісти запустили в бік Криму 20-тиметровий український прапор. Величезний стяг шила волонтерка з Краматорська, гроші на проєкт збирали по всій Україні через соціальні мережі.
#окупований_Крим#український_прапор#підтримка_заручникам_окупації
10:05
video Окупаційні підрозділи посилено тренуються із залученням важкої артилерії — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Одинадцята бойова втрата у лютому. Внаслідок ворожого обстрілу, поблизу Пищевика на Донеччині загинув морський піхотинець Сергій Моісеєнко. Окупанти прицільно били по позиціях його бригади імені контрадмірала Білинського зі 120-міліметрових мінометів, гранатометів різних систем, кулеметів та снайперської зброї.
#східний_фронт#вогонь_окупантів#українські_воїни