newsshowslive
Вступить в семью ATR

Неприпустимі та безпідставні свідчення силовиків ФСБ РФ залишаються основою «кримінальної справи» проти ялтинського правозахисника Машаріпова: ZAMAN

2 марта 2021, 13:37
358

1 березня касаційний суд у Краснодарі ухвалив рішення переглянути «кримінальну справу» щодо правозахисника з Ялти Юнуса Машаріпова.

За словами адвоката Машаріпова Олексія Ладіна, новий розгляд сфальсифікованої «кримінальної справи», згідно з рішенням касаційного суду, має відбутися в окупаційному «Верховному суді» Криму за участі оновленого складу «судової колегії».

Адвокат каже, що аргументував відсутністю доказів причетності Машаріпова до злочинів, у яких його звинувачують. Однак обвинувальні постанови були засновані на голослівних свідченнях співробітників ФСБ РФ.

За результатами засідання, «суд» направив «справу» на новий розгляд до «Верховного суду» Криму в іншому складі «судколегії». Захист має намір боротися до кінця, адже вважають «кримінальну справу» щодо Машаріпова повністю сфальсифікованою, а його — непричетним до тих діянь, у яких його звинувачують.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров