newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
01:15
Prime (повтор)

Джо Байден та Кримська платформа — разом проти агресії РФ: депутат окружних зборів США у телемарафоні #saveATR

2 марта 2021, 13:46
449

Президент США Джо Байден заявив, що його країна ніколи не визнає анексії Криму.

Про це йдеться у заяві президента США Джо Байдена, яка опублікована на сайті Білого дому.

«Сім років тому Росія порушила міжнародне право й норми, за якими сучасні країни взаємодіють одна з одною, а також суверенітет та територіальну цілісність свого сусіда України, коли вона вторглася до Криму. Сполучені Штати продовжують підтримувати Україну, її союзників та партнерів і сьогодні, як і з самого початку цього конфлікту. У цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим — це Україна. США не визнають і ніколи не визнають російську спробу анексії півострова, і ми будемо виступати разом з Україною проти агресивних дій Росії», — заявив Байден.

За словами глави Білого дому, США продовжать притягати Росію до відповідальності за агресію проти України.

Про те, якою була реакція Росії, і чи приєднається Джо Байден до Кримської платформи? Коментує Юрій Рашкін, депутат окружних зборів (США) у телемарафоні #saveATR.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:03
video Передову відвідала американська делегація на чолі з аташе з питань оборони США полковником Бріттані Стюарт: ZAMAN
Представники США обговорили загострення на фронті із заступником командувача Операцією Об’єднаних сил Едуардом Москальовим.
#східний_фронт#делегація_США#стягнення_техніки_окупантів
09:58
video Президент відвідав українських бійців у районі Шумів — за кілька тижнів тут загинули шестеро військових: ZAMAN
Верховний головнокомандувач назвав це найбільшою ескалацією з початку року та наголосив, що українська армія дає гідну відсіч ворогу.
#президент#ООС#українські_воїни#нагородження_бійців
09:13
video Керівництво освітнього закладу Бахчисараю має нести відповідальність разом з учнями, які причетні до побиття однокурсниці — адвокат: ZAMAN
Разом із дітьми до адміністративної відповідальності мають бути притягнуті також керівники освітнього закладу, де чотири студентки побили одкурсницю-кримську татарку.
#Бахчисарай#Айдер_Азаматов#побиття_студентки
08:46
video У бахчисарайському коледжі четверо студенток побили однокурсницю-кримську татарку та зафільмували це на телефон: ZAMAN
Четверо дівчат, учнів бахчисарайського коледжу накинулися на студентку-кримську татарку: давали ляпасів, били кулаками та тягали за волосся, а ще кілька хлопців насміхалися і фільмували це телефонами.
#побиття_у_Бахчисараї#студентка-кримська_татарка#коледж
08:15
video Окупанти покарали штрафом кримського татарина з інвалідністю за пісню Муцураєва, опубліковану у власному профілі соцмережі: ZAMAN
Окупаційний «Сімферопольський райсуд» покарав кримського татарина з інвалідністю Руслана Умерова за публікацію забороненої у РФ пісні Тимура Муцураєва штрафом у тисячу рублів.
#штраф#публікація_пісні#Руслан_Умеров