newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
12:00
Altın devir / Золота епоха

Процесуальні порушення окупаційного «суду» — до справи Джемілєва долучено матеріали з кримінального провадження його сина Хайсера: ZAMAN

5 марта 2021, 08:28
717

Це неприпустимо, каже адвокат лідера кримськотатарського народу Микола Полозов та обіцяє оскаржувати це рішення.

ФОТО: ATR.ua

ФОТО: ATR.ua

Окупаційні «судді» вивчали матеріали у «справі» про так зване «недбале поводження зі зброєю та придбання набоїв» та дозволили використати протокол огляду оселі Мустафи Джемілєва, який робили у «справі» його сина Хайсера. Захист протестував, оскільки не можна долучати матеріали з інших справ. Але «судді» зауваження проігнорували. За словами Полозова, на наступному засіданні мають бути заслухані документи, які збирали ще українські слідчі до окупації Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада