newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
18:30
Taqdır yolları

«Маркер щирості» — як KYIV IS NOT KIEV, так і ДЖЕМІЛЄВ IS NOT ДЖЕМІЛЬОВ. PRIME: МУЖДАБАЄВ & ДОНІЙ у телемарафоні #saveATR

16 марта 2021, 10:22
691

І це не просто невірна вимова назви міста чи прізвища, це такий собі маркер на занурення у глибину питання і проблематику.

Коли людина не знає як правильно вимовляти прізвище лідера корінного народу Криму, то це може свідчити про те, що їй байдуже на долю цілого народу. Тобто це свого роду «маркер щирості».

Більше — дивіться у телемарафоні #saveATR PRIME: МУЖДАБАЄВ & ДОНІЙ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.