newsshowslive
Вступить в семью ATR

На стадії розробки плану дій до прийнятої стратегії маємо провести закон «про корінні народи» та «про статус кримськотатарського народу»: голова Меджлісу у телемарафоні #saveATR

26 марта 2021, 08:27
681

Коли українська влада розроблятиме план дій у напрямку прийнятої Стратегії деокупації та реінтеграції Криму, туди будуть внесені закони про корінні народи та статус кримськотатарського народу.

Про це заявив Рефат Чубаров — голова Меджлісу кримськотатарського народу у телемарафоні #saveATR з Гульсум Халіловою на телеканалі ATR.

«Ви знаєте, що нами були підготовлені три законопроєкти, найголовніші з яких – внесення поправок, пов’язаних з Кримом, до Конституції України та надання кримськотатарської автономії. Також ми підготували два закони: про статус кримськотатарського народу та закон про корінні народи України. З моменту обрання нової влади ми вели діалог про їхнє ухвалення одним загальним пакетом. На сьогодні ми дійшли висновку, що якщо не вдається ухвалити увесь пакет, насамперед ми маємо провести закон про корінні народи та статус кримськотатарського народу», — каже голова Меджлісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника