newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

США та ЄС домовилися про координацію зусиль для утримування РФ та Китаю — дипломат про нову «залізну завісу» у телемарафоні #saveATR

26 марта 2021, 09:08
643

Держсекретар США Ентоні Блінкін та міністри закордонних справ Євросоюзу 22 лютого домовилися про координацію зусиль для протидії Росії і Китаю.

Про це на пресконференції у Брюсселі повідомив голова європейської дипломатії Жозеп Боррель.

«Це була дуже насичена розмова. Ми підтвердили свої наміри разом відповідати на зовнішні виклики, включаючи протидію Росії та Китаю», — сказав він.

Раніше очільник європейської дипломатії Жозеп Боррель за результатами своєї поїздки до Москви визнав, що вона була невдалою, а також, що Росія та Європа все більше віддаляються одна від одної.

За його словами, візит мав на меті перевірити, чи зацікавлений російський уряд усунути розбіжності та змінити негативну тенденцію у відносинах з ЄС.

Коли опуститься «залізна завіса»?

Коментує дипломат Вадим Трюхан у телемарафоні #saveATR з Гульсум Халіловою.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября