newsshowslive
Вступить в семью ATR

Пенсіонерці з Севастополя закидають державну зраду — окупанти засудили Довгополову за нібито збір відомостей про авіаційний полк ЧФ РФ для Міноборони України: ZAMAN

31 марта 2021, 08:02
314

Окупаційний «суд» Севастополя визнав місцеву жительку винною у державній зраді і засудив її до 12 років позбавлення волі.

Окупанти заявили, що 65-річна уродженка Бахчисараю Галина Довгополова, нібито за завданням Головного управління розвідки Міноборони України, збирала відомості про окремий авіаційний полк Чорноморського флоту.

Пенсіонерку затримали ще у листопаді 2019 року. Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова засудила незаконні дії окупаційної «влади» та закликала міжнародну спільноту посилити тиск на Росію, щоб якнайшвидше звільнити усіх незаконно утримуваних нею громадян. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада