newsshowslive
Вступить в семью ATR

До українського журналіста Єсипенка не може потрапити жоден незалежний адвокат — Ладін про операцію ФСБ та СІЗО окупантів по недопущенню його до незаконно затриманого: ZAMAN

31 марта 2021, 09:53
315

За словами адвоката Олексія Ладіна, ФСБівці спільно зі співробітниками СІЗО організували цілу операцію по недопущенню Ладіна до Владислава Єсипенка.

Натомість бранцю надали власного адвоката Віолетту Сінєглазову. Олексій Ладін впевнений, що на Єсипенка чиниться фізичний та психологічний тиск, щоб вибити потрібні окупантам свідчення.

«Ми усі бачили інтерв'ю на «Крим 24», у якому Владислав Єсипенко говорив абсолютно безглузді речі. По-перше, я хотів би звернути увагу всіх на те, що зі слів його дружини, а ніяких підстав не довіряти їй немає, він був одягнений в абсолютно інший одяг, ніж той, що йому був переданий. Одяг був щільно закритий, і це все викликає підозри у тому, що на його тілі залишаються сліди якихось пошкоджень, сліди тортур, сліди побиття. Його відповіді, очевидно, односкладові і вивчені. Для мене цілком ясно і зрозуміло, що його примушують. Рано чи пізно, захист потрапить до нього, і ми з'ясуємо його позицію», — розповів адвокат Олексій Ладін на онлайн-зустрічі «Кримської солідарності».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

18:45
важно Нелюдські умови — омбудсмен про незмінну ситуацію щодо утримання кримськотатарських політв’язнів
Ситуація щодо незаконного утримання РФ українських політв’язнів є незмінною: вони перебувають у нелюдських умовах та без необхідної меддопомоги.
#омбудсмен#Денісова#політв'язні#умови_утримання
09:08
video Змінилися правила поїздок між областями — потрібно мати сертифікат вакцинації чи тест: ZAMAN
З 21 жовтня в Україні для проїзду у транспорті міжобласного сполучення потрібно мати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу або свіжий тест на COVID-19.
#коронавірус#Україна#сертифікат#правила_поїздок#ПЛР-тест
07:51
video Крим не є власністю однієї людини — Зеленський закликав світову спільноту відновити безпеку у Чорному морі: ZAMAN
Повернення Чорного та Азовського морів у простір міжнародного морського права має стати пріоритетом світової спільноти.
#Крим#Зеленський#Чорне_море#світова_спільнота#безпека#морське_право