newsshowslive
Вступить в семью ATR

Чубаров про «кримську специфіку» — з окупацією Криму РФ меседжі мови ворожнечі щодо кримських татар відновлюються та вкорінюються: ZAMAN

7 апреля 2021, 10:41
643

З окупацією Криму РФ меседжі мови ворожнечі стали відновлюватися і вкорінюватися і на новий ґрунт — ґрунт такого трактування Росією не лише подій Другої світової, а й з позицій сучасних сусідів.

ФОТО: ATR

ФОТО: ATR

Такої думки голова Меджлісу кримськотатарського народу щодо ситуації з розповсюдженням мови ворожнечі вчителькою молодших класів в окупованому Судаку.

«Це — кримська специфіка. Її можливо не так багато як було на початку  90-их, коли ми повертатися. Але з окупацією Криму від РФ меседжі стали відновлюватися і  вкорінюватися і на  новий  ґрунт — ґрунт такого трактування Росією не лише подій Другої світової, а й з позицій  сучасних сусідів. І оскільки щовечора у голови людей в окупації вбивається, що в Україні панують фашисти, то такі хворі, як ця вчителька, починають піднімати голову», — сказал Чубаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада