newsshowslive
Вступить в семью ATR

Спочатку розповів завчений текст, а потім не зміг відповісти на уточнюючі питання — адвокат про допит ФСБівця у «справі» проти політв’язня Бекірова: ZAMAN

8 апреля 2021, 11:43
404

В окупаційному «центральному райсуді» Сімферополя допитали ФСБівця у «справі» проти Едема Бекірова. Як відомо, кримськотатарського активіста вдалося звільнити 7 вересня 2019 року разом з іншими українськими бранцями.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Однак цього року окупанти поновили розгляд сфабрикованої «справи» проти 57-річного чоловіка. За словами адвоката Олексія Ладіна, допитаний ФСБівець, який нібито знайшов вибухівку в Едема Бекірова, мало що пам’ятав. Спочатку він розповів завчений текст, а потім не зміг відповісти на уточнюючі питання.

«Він впевнено сказав, що понятими під час цього заходу були два брати, і назвав їхнє прізвище. Насправді, він подивився протокол, побачив однакове прізвище понятих і власне на цьому засновував своє розуміння, що вони брати. Понятими ж було подружжя, чоловік і дружина. І власне один був чоловік, інша — жінка. Проте Жердєв впевнено пояснив, що понятими були чоловіки середніх років і навіть описав їхню статуру і зріст», — сказав адвокат Ладін.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:50
video Політв’язню Газієву стало зле під час судового засідання: ZAMAN
«Справу» другої сімферопольської групи розглядає Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону. Через погане самопочуття Сервета Газієва, ростовські судді перенесли судилище.
#Сервет_Газієв#друга_сімферопольська_група#погіршення_здоров'я_політв'язнів
11:25
video Брудна і смердюча вода пішла з кранів в окупованій Керчі — місцеві публікують відео з брунатною, маслянистою рідиною: ZAMAN
Дехто з коментаторів намагався виправдати це буцімто ремонтними роботами. У відповідь з’явилися ролики з Сімферополя та Сак, де ллється така ж, непридатна до вживання рідина.
#Керч#смердюча_вода_з_крану#графіки_водопостачання
11:06
video Російським морякам відмовили у пропуску та заборонили в'їзд в Україну на три роки за відвідування окупованого РФ Криму: ZAMAN
Співробітники Державної прикордонної служби під час оформлення судна з Туреччини виявили громадян РФ, які незаконно відвідували окупований Крим восени минулого року.
#ДПСУ#незаконне_відвідування_Криму#судно_з_Туреччини
10:20
video Добовий рекорд захворюваності на COVID-19 в Україні — виявлено 19 419 нових заражень: ZAMAN
Одужали майже удвічі менше — 10 032 людини. До лікарень з важкими симптомами потрапили більше 5-ти тисяч українців. Померли 464 хворих.
#COVID-19#поширення_коронавірусу#черговий_рекорд
09:57
video Якщо ти кримськотатарський активіст, тебе можуть назвати екстремістом та кинути за ґрати — Джеппар на саміті Економічної та Соціальної Ради ООН: ZAMAN
Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар взяла участь у саміті мусульманок в рамках роботи Економічної та Соціальної Ради ООН.
#Еміне_Джеппар#саміт_мусульманок#Економічна_та_Соціальна_Рада_ООН
09:32
video Шоста бойова втрата українського війська у квітні — ситуація на східному фронті: ZAMAN
8 квітня під Водяним, на Приазов’ї, від кулі російського снайпера загинув морпіх з 36-ї бригади імені контрадмірала Михайла Білинського, Денис Юшко. У травні йому мало виповнитися 23 роки.
#ООС#українські_воїни#втрата_на_фронті