newsshowslive
Вступить в семью ATR

Дружина політв’язня Ялкабова розповіла про життя з моменту ранкової облави, коли чоловіка забрали окупанти: ZAMAN

8 апреля 2021, 14:15
554

Дружина політв’язня Тимура Ялкабова Аліє розповіла про те, як діти чекають на свого батька. Окупанти затримали його 17 лютого цього року. Дружина каже, що вони ще довго згадуватимуть ранкову облаву в їхній оселі.

ФОТО: скріншот відео ГО «КС»

ФОТО: скріншот відео ГО «КС»

«Третя дочка засинала тільки з ним, зараз вона не може без нього засинати. Постійно питає де наш бабашка і коли він повернеться. На що я не можу їй дати відповідь, тому що я не знаю, коли повернеться наш бабашка», — розповідає жінка.

Аліє впевнена, що арешт чоловіка пов'язаний з його активною громадською позицією та небажанням лишатися осторонь від злочинів окупантів.

«Його арештували за національну та релігійну приналежність. За його позицію не залишатися осторонь ніколи від свого джемаата, від свого народу. Він завжди біг на допомогу своєму народові, нехай то суди чи обшуки. Він завжди допомагав дружинам політв'язнів, завжди знаходив для цього час, ніколи не залишався осторонь», — каже вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:50
video Політв’язню Газієву стало зле під час судового засідання: ZAMAN
«Справу» другої сімферопольської групи розглядає Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону. Через погане самопочуття Сервета Газієва, ростовські судді перенесли судилище.
#Сервет_Газієв#друга_сімферопольська_група#погіршення_здоров'я_політв'язнів
11:25
video Брудна і смердюча вода пішла з кранів в окупованій Керчі — місцеві публікують відео з брунатною, маслянистою рідиною: ZAMAN
Дехто з коментаторів намагався виправдати це буцімто ремонтними роботами. У відповідь з’явилися ролики з Сімферополя та Сак, де ллється така ж, непридатна до вживання рідина.
#Керч#смердюча_вода_з_крану#графіки_водопостачання
11:06
video Російським морякам відмовили у пропуску та заборонили в'їзд в Україну на три роки за відвідування окупованого РФ Криму: ZAMAN
Співробітники Державної прикордонної служби під час оформлення судна з Туреччини виявили громадян РФ, які незаконно відвідували окупований Крим восени минулого року.
#ДПСУ#незаконне_відвідування_Криму#судно_з_Туреччини
10:20
video Добовий рекорд захворюваності на COVID-19 в Україні — виявлено 19 419 нових заражень: ZAMAN
Одужали майже удвічі менше — 10 032 людини. До лікарень з важкими симптомами потрапили більше 5-ти тисяч українців. Померли 464 хворих.
#COVID-19#поширення_коронавірусу#черговий_рекорд
09:57
video Якщо ти кримськотатарський активіст, тебе можуть назвати екстремістом та кинути за ґрати — Джеппар на саміті Економічної та Соціальної Ради ООН: ZAMAN
Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар взяла участь у саміті мусульманок в рамках роботи Економічної та Соціальної Ради ООН.
#Еміне_Джеппар#саміт_мусульманок#Економічна_та_Соціальна_Рада_ООН
09:32
video Шоста бойова втрата українського війська у квітні — ситуація на східному фронті: ZAMAN
8 квітня під Водяним, на Приазов’ї, від кулі російського снайпера загинув морпіх з 36-ї бригади імені контрадмірала Михайла Білинського, Денис Юшко. У травні йому мало виповнитися 23 роки.
#ООС#українські_воїни#втрата_на_фронті