newsshowslive
Вступить в семью ATR

«Шерхан та дрібні Табакі чіпляються без причин» — Путін згадав персонажів Кіплінга та бідкався на дії міжнародної спільноти: ZAMAN

22 апреля 2021, 08:05
549

Володимир Путін у своєму посланні до Ради Федерації РФ бідкався на дії міжнародної спільноти щодо агресора. Мовляв, Росія буцімто поводиться надзвичайно стримано, не зважаючи на «недружні акції».

Потім очільник Кремля почав погрожувати світу ракетними комплексами «Авангард» і лазерними установками «Пересвіт», які вже нібито надійшли на озброєння російської армії.

Він порівняв Захід із Шерханом та пообіцяв жорстку відповідь усім недоброзичливцям. При цьому жодного слова не сказав про нарощування військового угруповання на кордоні з Україною, а дії Росії назвав «добрим наміром».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:38
video Голова російської делегації у ПАРЄ звинуватив Україну у «всіх бідах» Криму після окупації півострова РФ: ZAMAN
На думку представників російської делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи, Київ всупереч міжнародному праву перекрив воду на півострів та погіршив становище кримських татар, назвавши це покаранням кримчан за буцімто їхню громадянську позицію.
#ПАРЄ#російська_делегація#обвинувачення_України#вода_в_окупованому_Криму
10:24
video Стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові центри щеплення — у Великій Британії триває масова вакцинація з фокусом на молодь: ZAMAN
У Великій Британії триває масова вакцинація з акцентом на молодь. Лондонські стадіони «Тоттенгем Готспур», «Стемфорд Брідж», «Веллі» та інші перетворилися на тимчасові медичні центри, де можна зробити щеплення від COVID-19.
#Велика_Британія#центри_щеплення#вакцинація_від_COVID-19
10:07
video COVID-19 в окупованому РФ Криму — зафіксовано спалах у дитячому центрі «Артек», а загальна кількість інфікованих продовжує зростати: ZAMAN
Окупаційна «влада» звітує про 264 нові випадки COVID-19. Ще п’ятеро людей померли внаслідок хвороби на півострові. Одним з осередків інфікування став дитячий центр «Артек».
#Артек#коронавірус#окупований_Крим#зростання_кількості_захворювань
09:47
video Найменший показник захворюваності на COVID-19 зафіксовано МОЗ України з травня минулого року: ZAMAN
Минулої доби на материковій частині України зафіксовано трохи більше трьохсот випадків COVID-19. Одужало вдвічі більше, а ще шістнадцятеро українців не змогли подолати хворобу.
#COVID-19#коронавірус#рекордна_кількість_щеплень#найменший_показник_захворюваності