newsshowslive
Вступить в семью ATR

Зневага до корінного народу має бути покарана — Чубаров про ксенофобські дописи викладача Національної академії образотворчих мистецтв щодо кримських татар: ZAMAN

22 апреля 2021, 09:50
962

Голова Меджлісу Рефат Чубаров обурений висловами викладача Національної академії образотворчих мистецтв. Ігор Дудник дозволив собі низку ксенофобських дописів щодо кримських татар та навіть відкритих погроз корінному народу на своїй сторінці у Facebook.

Викладач множив радянську пропаганду про зрадників та буцімто чужинців на своїй землі. У коментарях почали писати обурені люди, серед яких історик Вахтанг Кіпіані.

Після розголосу Дудник видалив ворожі дописи та записав відеозвернення. Невпевнено вибачився, мовляв, переніс особистий конфлікт на увесь кримськотатарський народ. Водночас заявив, що жодної ксенофобії в словах про різанину немає, це, каже, історичні факти.

Зневага та ксенофобія заохочуються керівництвом цього ВНЗ, наголошує випускник академії Халіл Дервішев. Каже, Ігор Дудник лише посіпака чинного виконувача обов’язків Ректора.

Ксенофобські закиди викладача аналізували у Меджлісі. Голова представницького органу Рефат Чубаров звернеться до академії з вимогою звільнити Дудника з посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада