newsshowslive
Вступить в семью ATR

Чи саме Чубаров, Чийгоз, Іслямов та колаборант Шеремет на відео у «справі» Джемілєва —«суддя» окупантів відхилив 5 з 6 клопотань: ZAMAN

30 апреля 2021, 12:56
935

Окупаційний «міський суд» Армянська відхилив п’ять з шести клопотань захисту лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. Відмовилися запрошувати в якості свідків захисту сина Мустафи Джемілєва Хайсера, голову Меджлісу Рефата Чубарова, його заступника Ахтема Чийгоза, а також віцепрезидента Всесвітнього конгресу кримських татар Лєнура Іслямова та російського депутата Михайла Шеремета.

ФОТО: ATR

ФОТО: ATR

На думку окупаційних «суддів», не відомо чи саме вони були на відеозаписах.

Натомість, дозволили викликати Сергія Абісова, який 3 травня 2014-го року очолював МВС Криму. А також слідчого у «справі» Мустафи Джемілєва, який за словами адвоката Миколи Полозова пошкодив матеріали «справи».  

13 квітня минулого року окупанти звинуватили  Мустафу Джемілєва у так званому незаконному перетині держкордону Росії, у недбалому зберіганні вогнепальної зброї та у незаконному  придбанні та зберіганні боєприпасів. Йдеться про спробу національного лідера кримських татар 3 травня 2014 роки потрапити до Криму з Херсонської області. Тоді зустрічати його приїхали тисячі кримських татар. Але окупанти його не пропустили.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09:09
video Співпраця для захисту всього Чорноморського регіону — міністр оборони США зустрівся з українським колегою: ZAMAN
Спільні проєкти на суходолі, в небі, морі та у кіберпросторі обговорили очільники оборонних відомств України та Сполучених Штатів.
#США#співпраця#Чорноморський_регіон#Ллойд
08:42
video Спростити повернення колишніх бранців до нормального життя — нардепи закликали ухвалити закон про політв’язнів: ZAMAN
Нардепи з фракцій «Слуга народу» та «Голос» Євгенія Кравчук і Рустем Умеров закликали Верховну Раду якнайшвидше ухвалити закон про політв’язнів.
#президент#Закон#політв'язні#Верховна_Рада#проєкт#нардепи
08:04
video Акції проти Олімпіади у Пекіні — активістки протестують через порушення прав людини китайською владою: ZAMAN
Тибетська й гонконзька активістки протестують на грецькому Акрополі проти Олімпіади у Пекіні. Вони розповідають про порушення прав людини у КНР напередодні запалення факела зимових Ігор.
#акція#порушення_прав_людини#Олімпіада#Пекін#активістки#китайська_влада