newsshowslive
Вступить в семью ATR

Покарання у 50 тисяч рублів штрафу вимагають окупаційні прокурори для Рідвана Умерова — йому закидають «недонесення про злочин»: ZAMAN

28 мая 2021, 10:44
726

Судове слідство у «справі» Рідвана Умерова закінчилося, і вже сьогодні окупаційний «Судацький районний суд» може оголосити вирок.

Серед тих, хто прийшов підтримати чоловіка, Айдер Аблякімов, який є фігурантом цієї ж «справи». Умерова знає як порядну людину, а судилище вважає сфальшованим. 

Нагадаємо, що чотирьох кримських татар Айдера Аблякімова, Рідвана Умерова, Айдера Кадирова та Енвера Топчі окупанти затримали у серпні минулого року після ранкових обшуків у Судаку, Совєтському та Нижньогірському районах.

Їм закидають буцімто «неповідомлення про злочин». Вони у 2015 році у соціальній мережі «Вконтакте» нібито листувалися з Уміджоном Дадажоновим, який, на думку ФСБ, брав участь у діяльності «ІДІЛ».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:33
video Чекали на Росію, а залишились ні з чим — кримські рибалки жаліються на здирницькі квоти: ZAMAN
Кримські рибалки з Сиваша скаржаться на утиски з боку окупаційної «влади» та на знак протесту готуються перекривати траси.
#Крим#протести#вилов_риби#рибалки#квоти
10:15
video СБУ викрили російську агентурну мережу на Херсонщині — куратору оголосили підозру у держзраді: ZAMAN
У Херсонській області внаслідок спецоперації викрили агентурну мережу спецслужб Російської Федерації, до якої входили співробітники Служби безпеки України.
#СБУ#ФСБ_окупантів#куратор#агентурна_мережа
09:51
video Український воїн підірвався на невідомій вибухівці — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Унаслідок підриву на невідомій вибухівці один український військовий дістав осколкові поранення.
#ООС#вогонь_окупантів#українські_захисники#поранення
09:34
video «Докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу зібрані незаконно — адвокат: ZAMAN
Так звані «докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу Ільвера Аметова є неприпустимими, оскільки зібрані з порушенням законодавства.
#музей#адвокат#Ільвер_Аметов#незаконні_докази#зброя
09:11
video Країна-окупант знову залякує кримських татар обшуками — Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова: ZAMAN
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова назвала обшук у будинку Алі Ібрагімова залякуванням кримських татар.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#обшуки_у_Криму#залякування_кримських_татар