newsshowslive
Вступить в семью ATR

Оголошення вироку голові Меджлісу кримськотатарського народу відбулося під наглядом окупаційних силовиків, телекамер російських пропагандистів, але без Рефата Чубарова: ZAMAN

2 июня 2021, 15:30
645

Під наглядом окупаційних силовиків, телекамер російських пропагандистів, але без Рефата Чубарова — саме так в окупаційному «Верховному суді» Криму почалося оголошення вироку голові Меджлісу кримськотатарського народу.

ФОТО: ATR

ФОТО: ATR

Біля суду на підтримку Чубарова зібралися десятки кримських татар.

До зали засідань запустили лише кількох слухачів. Іншим довелося чекати рішення на вулиці, їх не пустили навіть на подвір'я окупаційного «суду».

Нагадаємо, що розгляд «справи» проти голови Меджлісу Рефата Чубарова за буцімто «організацію масових заворушень» окупаційний «слідчий комітет» почав наприкінці березня минулого року, заочно. «Заворушеннями» окупанти називають 15-тисячний мітинг кримських татар та українців за територіальну цілісність України, який провели біля будівлі Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року.

Захиснику за узгодженням Миколі Полозову заборонили брати участь у процесі, натомість дали адвоката за призначенням. Врешті, вирок окупантів — 6 років колонії загального режиму.

За буцімто публічні заклики до порушення територіальної цілісності Росії голові Меджлісу кримськотатарського народу призначили штраф у розмірі 200 тисяч рублів та 200 годин громадських робіт. Однак це покарання не буде реалізовано, адже ці статті російського кримінального кодексу декриміналізували. По завершенню суду, присутні на засіданні розповіли про всю абсурдність почутого звинувачення і вироку.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:33
video Чекали на Росію, а залишились ні з чим — кримські рибалки жаліються на здирницькі квоти: ZAMAN
Кримські рибалки з Сиваша скаржаться на утиски з боку окупаційної «влади» та на знак протесту готуються перекривати траси.
#Крим#протести#вилов_риби#рибалки#квоти
10:15
video СБУ викрили російську агентурну мережу на Херсонщині — куратору оголосили підозру у держзраді: ZAMAN
У Херсонській області внаслідок спецоперації викрили агентурну мережу спецслужб Російської Федерації, до якої входили співробітники Служби безпеки України.
#СБУ#ФСБ_окупантів#куратор#агентурна_мережа
09:51
video Український воїн підірвався на невідомій вибухівці — ситуація на східному фронті: ZAMAN
Унаслідок підриву на невідомій вибухівці один український військовий дістав осколкові поранення.
#ООС#вогонь_окупантів#українські_захисники#поранення
09:34
video «Докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу зібрані незаконно — адвокат: ZAMAN
Так звані «докази» у «справі» голови Судакського регіонального Меджлісу Ільвера Аметова є неприпустимими, оскільки зібрані з порушенням законодавства.
#музей#адвокат#Ільвер_Аметов#незаконні_докази#зброя
09:11
video Країна-окупант знову залякує кримських татар обшуками — Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова: ZAMAN
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова назвала обшук у будинку Алі Ібрагімова залякуванням кримських татар.
#омбудсмен#Людмила_Денісова#обшуки_у_Криму#залякування_кримських_татар