newsshowslive
Вступить в семью ATR

Чубаров вирок окупантів щодо себе назвав нікчемнім — він має намір звертатися до Європейського суду з прав людини: ZAMAN

2 июня 2021, 16:15
731

Рефат Чубаров назвав оголошений йому вирок ще одним приводом, щоб на повний голос говорити про десятки насильно викрадених людей, про яких і сьогодні немає жодної інформації, про сотні незламних кримських татар, а також етнічних українців, позбавлених волі російськими окупантами у Криму.

«Оголошення мені вироку, який російські окупанти не в змозі реалізувати (ну, хіба що можуть розробити спеціальну операцію з фізичної ліквідації, у проведенні яких Путін перевершив усіх диктаторів світу), є ще одним приводом, щоб на повний голос говорити про десятки насильно викрадених людей, про яких і сьогодні немає жодної звісточки, про сотні незламних кримських татар, а також етнічних українців, реально позбавлених волі російськими окупантами. Знайте, російські окупанти втікатимуть з Криму, побіжуть геть сотні, тисячі громадян Росії, які сьогодні як варвари метушливо розхапують нашу землю, а ми знову всі обіймемося на своїй Батьківщині. Так буде. Разом переможемо», — написав голова Меджлісу кримськотатарського народу на сторінці у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:09
video 12 років колонії суворого режиму — «суд» окупантів виніс вирок Ширінгу: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга за нібито «шпигунство на користь України».
#вирок#Ширінг#українець#"шпигунство"
09:19
video Новий привід для адмінпротоколу — окупанти затримали громадянського журналіста за «паління в недозволеному місці»: ZAMAN
Окупанти звинуватили сина кримськотатарського політв’язня Тофіка Абдулгазієва, громадянського журналіста Амара Абдулгазієва у нібито «палінні в недозволеному місці».
#Абдулгазієв#судилища_окупантів#громадський_журналіст#адмінпротокол
08:42
video Україна на передовій захисту свободи в ім’я громадян усього світу — у США презентували інсталяцію в пам’ять про полеглих: ZAMAN
В Українському домі, що у середмісті Вашингтона, презентували інсталяцію в пам’ять про тисячі українців полеглих за Україну.
#США#Вашингтон#загиблі_воїни#Вашингт#інсталяція
08:29
video Свято не про стать, а про захист Батьківщини — в Україні відзначили День захисника і захисниці: ZAMAN
В Україні відзначили День захисника та захисниці — державне свято, яке встановили у 2014-му році.
#Україна#Зеленський#свято#День_захисника