newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
18:30
Taqdır yolları

Кримські татари вчинили спробу захоплення влади — співробітник окупаційного ФСБ РФ на суді про «причини» затримання бранців: ZAMAN

7 июня 2021, 10:07
718

Кримські татари були затримані за буцімто спробу захоплення влади у РФ.

Про це у Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону заявив оперативний співробітник ФСБ Ренат Валіулін.

Його залучили як свідка у «справі» Сервета Газієва, Джеміля Гафарова, Аліма Карімова, Сейрана Муртази та Ерфана Османова, затриманих у березні 2019 року під час масових облав разом з іншими 20 кримськими татарами.

За словами Валіуліна, бранці на своїх зібраннях обговорювали релігійні та політичні питання. Оперативна робота велася лише до 2016 року, а у наступні 3 роки встановлювали фігурантів. Оперспівробітник ФСБ до запитань прокуратури добре підготувався, а на питання захисту відповідав невпевнено і казав, що не пам’ятає.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.