newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
14:40
Prime (повтор)

Черговий штраф за начебто «незаконну місіонерську діяльність» окупанти присудили імаму з Алушти: ZAMAN

10 июня 2021, 14:30
364

5 тисяч рублів штрафу присудив окупаційний «Мировий суд» Алушти місцевому імаму Юсуфу Аширову. Окупанти визнали його винним у буцімто незаконній місіонерській діяльності, без ліцензії від підконтрольного окупантам «муфтіяту» Криму.

На захист імама підписалися 200 родин, а допитані свідки захисту підтвердили, що Юсуф Аширов суворо дотримується канонів Ісламу. Натомість, запрошені прокурорами наполягали, що імам нібито нетрадиційно проводить обряди.

Юсуф Аширов такі закиди називає брехнею, а адвокат Рустем Кямілєв готується оскаржувати незаконний вирок і додавати матеріали до позову в Європейський суд з прав людини.

Нагадаємо, що минулого року імама Аширова вже притягували за цією ж статтею та штрафували на 5 тисяч. На думку імама, таким чином переслідуються автономні релігійні громади, які не співпрацюють з підконтрольним окупантам «Духовним управлінням мусульман Криму».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:16
video 61-річному політв'язню Сервету Газієву знову стало зле під час судового засідання: ZAMAN
У політв’язня Сервета Газієва під час судового засіданні почалися напади кишківника. У Південному окружному військовому суді оголосили перерву і викликали швидку. По приїзді медики вкололи лише знеболювальне.
#політв'язні#«справа_про_тероризм»#стан_здоров'я#Сервет_Газієв
10:21
video Окупаційний «суд» Армянська відмовився примусово приводити на засідання колишнього «голову МВС» Криму у «справі» Джемілєва: ZAMAN
3 травня 2014-го року «екс-голова» окупаційного «МВС» Криму Сергій Абісов знаходився на адмінмежі Криму зі співробітниками колишньої міліції, блокував дорогу і заявив, що Джемілєву в’їзд на півострів заборонено, не показавши жодних документів.
#справа_Мустафи_Джемілєва#судилища_окупантів#екс_голова_окупаційного_МВС
09:12
video Віцемаршалка Сейму Польщі та члени Меджлісу обговорили Кримську платформу, забезпечення прав кримськотатарського народу та покарання агресора за злочини в окупації: ZAMAN
Віцемаршалка Сейму Польщі Малгожата Госєвська цікавилася, наскільки представницький орган залучений до підготовки Кримської платформи та наголосила, що тема окупації Криму має завжди залишатися на світовому порядку денному, як і захист прав кримськотатарського народу.
#підтримка#Кримська_платформа#Меджліс_кримськотатарського_народу#віцемаршалка_сейму_Польщі#Малгожата_Госєвська
08:38
video Втрата у лавах Об’єднаних сил — 128-ма гірсько-штурмова бригада повідомила про трагічну загибель своєї військової: ZAMAN
22-річна жінка-офіцер Карина Олегівна Шемчук була заступницею командира роти з морально-психологічного забезпечення. Подробиці трагічної загибелі поки не повідомляються.
#ООС#втрата_на_фронті#жінка_офіцер#128_гірсько-штурмова_бригада
08:03
video Понад півтора мільйони українців вакциновано від коронавірусу — МОЗ: ZAMAN
До кінця літа в Україні планують прищепити щонайменше 5 мільйонів людей. Водночас, МОЗ пропонуватиме уряду продовжити карантин на все літо. Зазначається, що носіння масок є обов'язковим у приміщенням та громадському транспорті.
#МОЗ#карантин#українці#вакцинація_від_коронавірусу#щеплення_від_COVID-19