newsshowslive
Вступить в семью ATR

З СІЗО до лікарні з інфарктом — тяжкохворого кримськотатарського політв’язня після двох з половиною років у неволі нарешті доставили в туберкульозну лікарню у РФ: ZAMAN

18 июня 2021, 11:06
611

У політв'язня Джеміля Гафарова загострилася хвороба нирок і подагра. Окупанти доставили його до ростовської туберкульозної лікарні, де лікарі виявили у нього інфаркт. Однак навіть попри такий діагноз, окупанти продовжили судилище над чоловіком.

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

Сам Гафаров розповів на суді, де він брав участь по відеоконференцзв'язку, що в лікарні у нього немає потрібних речей, а в СІЗО він скаржився на стан здоров'я з лютого минулого року, але його не лікували.

Замість належної медичної допомоги, він приймав ліки, які йому передавали родичі.

Нагадаємо, що 59-річний Джеміль Гафаров з 27 березня 2019 року незаконно перебуває у ростовському СІЗО. Окупанти безпідставно звинувачують його у тероризмі.

Чоловікові загрожує від 10 до 20 років позбавлення волі. Гафаров — інвалід другої групи, і його тримання в ізоляторі загрожує життю. За інформацією його адвоката, Гафаров перебуває у критичному стані.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок