newsshowslive
Вступить в семью ATR

Більше чотирьох мільйонів смертей на рахунку COVID-19 по всьому світу: ZAMAN

21 июня 2021, 10:03
440

При цьому на зміну британському альфа-варіанту коронавірусу швидкими темпами приходить індійський дельта-варіант. Як з'ясували вчені, цей штам збільшує ризик госпіталізації удвічі.

Ще одна сумна статистика показує, що перші два мільйони смертей сталися у перший рік після початку пандемії, а наступні два мільйони — всього за п'ять місяців. Це пояснюють тим, що вірус мутує. Його нові варіанти виявилися смертоноснішими, а також стійкішими до вакцин.

Хоч у США, Великобританії та інших багатих країнах випадків захворювання стає менше, осередки пандемії, як і раніше, дуже серйозні на більшій частині території Латинської Америки.

У регіоні з березня триває найгірший спалах. Такі країни, як Болівія, Чилі, Бразилія і Уругвай, поки не можуть стримати вірус і провести масштабну вакцинацію.

Раніше директор Панамериканської організації охорони здоров'я сказала, що головна проблема Південної і Північної Америки — це відсутність препаратів.

Країни «Великої сімки» пообіцяли виділити один мільярд доз вакцини від COVID-19 бідним країнам і країнам, що розвиваються.

Серед одержувачів буде й Індія, де дуже висока смертність від коронавірусу. Згідно зі статистикою, на Індію щодня припадає одна з трьох смертей від COVID-19 у світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.