newsshowslive
Вступить в семью ATR

Вулиці перетворилися на річки у містах на півдні Мексики — регіон накрили сильні дощі: ZAMAN

21 июня 2021, 11:44
276

У місті Хучітан у штаті Оахака дощі затопили сотні будинків. Вийшла з берегів річка Лос-Перрос. Вода в ній піднялася до моста і затопила чотири міські квартали.

«Наразі постраждалих будинків — тисяча. Можливо, ми не все порахували, оскільки бачили поки тільки одну частину міста. В іншій частині, як повідомляють, вода затопила будинки. Нашестя води залишило після себе бруд і сміття, і зараз першочерговим завданням є прибирання вулиць, щоб все це не потрапило в стічні труби», — звітують у місцевому уряді.

Метеорологи попереджають, що дощі йтимуть до наступного тижня. Місцеві жителі готуються до нових повеней.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

15:30
video Штрафи від 5 до 20 тисяч рублів — окупанти продовжують виносити вироки кримським татарам, затриманим 4 вересня: ZAMAN
Окупаційний «суд» Сімферополя продовжив призначати штрафи кримським татарам, які 4 вересня вийшли до будівлі ФСБ, щоб дізнатися долю п’яти викрадених співвітчизників.
#кримські_татари#затримання#вироки#штрафи_окупантів#протоколи
12:40
video Залишили за ґратами — окупанти відхилили апеляції на арешт братів Ахтемових: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму відмовив у задоволенні апеляційних скарг на арешт Асана та Азіза Ахтемових, яких ФСБ звинувачує у «диверсії на газопроводі».
#апеляція#арешт#"справа"#брати_Ахтемови#"диверсія_на_газопроводі"
11:08
video Порушили право на справедливий суд — голова Моніторингової місії ООН про сфабриковану «справу» Рефата Чубарова: ZAMAN
В окупованому Криму порушили право на справедливий суд у сфабрикованій «справі» проти голови Меджліса кримськотатарського народу Рефата Чубарова.
#ООН#Крим#моніторингова_місія#"справа"#Рефат_Чубаров#Матильда_Богнер