newsshowslive
Вступить в семью ATR

У Татарстані спалахнула бойова машина берегового ракетного комплексу «Рубіж» — одразу після незаконно транспортування територією окупованого РФ Криму: ZAMAN

22 июня 2021, 11:01
612

Повернувся з окупації й зайнявся. На станції Юдіно у республіці Татарстан спалахнула бойова машина берегового ракетного комплексу «Рубіж».

Ешелон військової техніки саме прямував з окупованого Криму. На кадрах видно, як палає брезент, а з передньої частини машини клубочиться густий чорний дим. Однак ніхто її гасити не поспішає.

Відомо, що ракет у пускових контейнерах бойової машини не було. Постраждалих також немає. Ймовірною причиною займання може бути електричне замикання. Але у «Міністерстві оборони» агресора про інцидент ані слова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок