newsshowslive
Вступить в семью ATR

Окупаційна «влада» Криму нервує та попереджає — до Дня кримськотатарського прапора силовики традиційно розіслали активістам півострова повідомлення про неприпустимість «акції протесту»: ZAMAN

22 июня 2021, 13:13
447

Напередодні відзначення Дня національного стяга окупанти розповсюджують попередження серед членів Меджлісу, делегатів Курултаю та активістів.

Активіст Ролан Османов на своїй сторінці у Facebook розповів, що написано у виданому йому попередженні.

Відповідно до інформації в окупаційній «прокуратурі», проведення 26 червня неузгоджених з окупаційною «владою» протестів нібито може бути причиною погіршення становища на півострові.  

Окрім того, повідомляється, що через пандемію проведення масових заходів заборонено. Однак пандемія не завадила окупантам відсвяткувати День перемоги та День Росії.         

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок