newsshowslive
Вступить в семью ATR

Прихований свідок дав суперечливі покази у «справі» 25 кримських татар, яких окупанти звинувачують у тероризмі: ZAMAN

23 июня 2021, 10:11
308

Обвинувачувані нібито хотіли захопити місцеву владу та побудувати Халіфат — Ісламську Державу, у мікрорайоні Кам'янка, передмісті Сімферополя.

Про це заявив прихований свідок, якого допитали у Південному окружному військовому суді у «справі» 25 кримських татар, звинувачених у тероризмі, відповідаючи на питання політв'язня Різи Ізетова.

За словами адвоката Едема Семедляєва, цей свідок давав геть суперечливі покази. На уточнююче питання відповів, що, мовляв, боявся говорити про це раніше на допиті у слідчого.

Окрім того, у російському суді розглянули «справу» Фархода Базарова, Раіма Айвазова, Шабана Умерова, Різи Ізетова та Акіма Бекірова. Їх серед інших 20 кримських татар затримали 3 березні 2019 року під час масових облав.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок