newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Штраф у 30 тисяч рублів за «недонесення» — захист оскаржуватиме вирок Айдеру Аблякімову: ZAMAN

5 июля 2021, 08:01
415

Окупаційний «суд» Судака виніс вирок Айдеру Аблякімову у «справі про недонесення».

ФОТО: Кримська солідарність

ФОТО: Кримська солідарність

За версією ФСБ, Айдер Аблякімов не повідомив, що у 2013 році листувався у соцмережах з Уміджоном Дададжановим, якого ФСБ вважає учасником ІДІЛ. 

На думку адвоката Сафіє Шабанової, провина Аблякімова не доведена. Окрім того, в окупаційному «суді» не змогли підтвердити, чи існує Дададжанов, чи живий він, та де перебуває.

Захист збирається оскаржувати рішення.

Нагадаємо, що за цією ж «справою» окупанти затримали чотирьох кримських татар під час масових облав наприкінці серпня минулого року в Нижньогірському та Совєтському районах, а також у Судаку. Усіх звинуватили у «недонесенні». Енверу Топчі присудили 40 тисяч рублів штрафу, Айдеру Кадирову та Рідвану Умерову — по 30 тисяч рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября