newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
20:00
Davetsiz musafir

Друга сімферопольська група «справи про тероризм» — ФСБ востаннє проводили слідчі дії у 2016 році: ZAMAN

7 июля 2021, 08:18
406

ФСБ востаннє проводила оперативні слідчі дії щодо 25 кримських татар, затриманих у Сімферополі за звинуваченням у тероризмі, у 2016 році.

Про це заявила адвокат Марія Ейсмонт після допиту у Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону слідчого ФСБ Сергія Махньова, який вів це розслідування. 

До затримання, яке відбулося 27 березня 2019 року, жодних оперативних дій не було. За словами слідчого, доказів причетності затриманих кримських татар до тероризму та спроби захоплення влади немає. Їхня провина полягає лише у тому, що вони нібито брали участь у зібраннях забороненої у Росії організації Хізб-ут-Тахрір. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.