newsshowslive
Вступить в семью ATR

Молебень за політв’язнів — у мечеті села Аранкой зібралися родичі бранців: ZAMAN

9 июля 2021, 11:41
843

У селі Аранкой Бахчисарайського району провели молебень за якнайшвидше звільнення політв'язнів.

ФОТО: скріншот відео ГО «КС»

ФОТО: скріншот відео ГО «КС»

У сільській мечеті зібралися родичі та близькі затриманих у липні минулого року після масових облав ФСБ у Бахчисарайському, Красногвардійському, Сімферопольському районах та в Алушті. 

Тоді, у Бахчисарайському районі затримали Аліма Суф’янова, Сейрана Хайретдінова та інваліда першої групи, незрячого Олександра Сізікова. 

«Справи» Еміля Зіядінова, Ісмета Ібрагімова, Вадима Бектемірова та Зекір’ї Муратова не долучені до жодної з раніше відкритих «справ». Їх розглядають окремо. Окупанти звинувачують усіх сімох кримських татар у тероризмі та спробі захопити владу у РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

15:30
video Штрафи від 5 до 20 тисяч рублів — окупанти продовжують виносити вироки кримським татарам, затриманим 4 вересня: ZAMAN
Окупаційний «суд» Сімферополя продовжив призначати штрафи кримським татарам, які 4 вересня вийшли до будівлі ФСБ, щоб дізнатися долю п’яти викрадених співвітчизників.
#кримські_татари#затримання#вироки#штрафи_окупантів#протоколи
12:40
video Залишили за ґратами — окупанти відхилили апеляції на арешт братів Ахтемових: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму відмовив у задоволенні апеляційних скарг на арешт Асана та Азіза Ахтемових, яких ФСБ звинувачує у «диверсії на газопроводі».
#апеляція#арешт#"справа"#брати_Ахтемови#"диверсія_на_газопроводі"
11:08
video Порушили право на справедливий суд — голова Моніторингової місії ООН про сфабриковану «справу» Рефата Чубарова: ZAMAN
В окупованому Криму порушили право на справедливий суд у сфабрикованій «справі» проти голови Меджліса кримськотатарського народу Рефата Чубарова.
#ООН#Крим#моніторингова_місія#"справа"#Рефат_Чубаров#Матильда_Богнер