newsshowslive
Вступить в семью ATR

Звільнити та відправити на лікування — активісти розпочали флешмоб на підтримку Сервета Газієва: ZAMAN

13 июля 2021, 09:04
784

У соціальних мережах активісти розпочали флешмоб на підтримку 61-річного політв’язня Сервета Газієва, у якого стався мікроінсульт.

Він є фігурантом найбільшої другої сімферопольської «справи про тероризм». Чоловіка затримали навесні 2019-го року після масових облав разом з іншими 24 кримськими татарами. 

За словами адвоката, який напередодні відвідав Газієва, йому стало зле у СІЗО. Втім, оглянувши його, окупанти навіть не відвезли чоловіка до лікарні. 

Політв’язень скаржиться на болі в потилиці та серці, загострилися хронічні захворювання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

15:30
video Штрафи від 5 до 20 тисяч рублів — окупанти продовжують виносити вироки кримським татарам, затриманим 4 вересня: ZAMAN
Окупаційний «суд» Сімферополя продовжив призначати штрафи кримським татарам, які 4 вересня вийшли до будівлі ФСБ, щоб дізнатися долю п’яти викрадених співвітчизників.
#кримські_татари#затримання#вироки#штрафи_окупантів#протоколи
12:40
video Залишили за ґратами — окупанти відхилили апеляції на арешт братів Ахтемових: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму відмовив у задоволенні апеляційних скарг на арешт Асана та Азіза Ахтемових, яких ФСБ звинувачує у «диверсії на газопроводі».
#апеляція#арешт#"справа"#брати_Ахтемови#"диверсія_на_газопроводі"
11:08
video Порушили право на справедливий суд — голова Моніторингової місії ООН про сфабриковану «справу» Рефата Чубарова: ZAMAN
В окупованому Криму порушили право на справедливий суд у сфабрикованій «справі» проти голови Меджліса кримськотатарського народу Рефата Чубарова.
#ООН#Крим#моніторингова_місія#"справа"#Рефат_Чубаров#Матильда_Богнер