newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:20
Нічний ефір

Кожен має робити свій внесок у звільнення Криму від загарбників — лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв: ZAMAN

21 июля 2021, 09:07
275

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв привітав мусульман зі святом жертвопринесення і закликав кожного робити усе можливе для звільнення Криму від окупантів.

«Бути мусульманином — це не лише поклоніння Аллаху, піст та жертвопринесення. Звісно ж, ми знаємо, що це обов’язкові обряди. Є слова Всевишнього, де він каже: «О, мій рабе, якщо ти бажаєш виконання своїх бажань, працюй у цій царині, тоді я тобі допоможу». Якщо ми лише будемо молитися і нічого не робити, дивлячись на небеса будемо лише просити, наші бажання не втіляться. Ми маємо робити все, що в наших силах, тоді Аллах нам допоможе. Я сподіваюся, що в найближчий час ми очистимо свою землю від тієї нечисті і будемо жити на своїй Батьківщини, дотримуючись своєї релігії та традицій. Всіх вас вітаю з цим великим святом», — сказав лідер кримськотатарського народу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:16
video Окупанти звітують про зменшення захворюваності на COVID-19 у Криму — рівень смертності не падає: ZAMAN
Окупаційна «влада» Криму звітує про зниження захворюваності на півострові.
11:41
video «Жовтий» сертифікат діятиме лише 30 днів — МОЗ закликає вчасно робити друге щеплення: ZAMAN
13 777 нових пацієнтів з COVID-19 виявили на материковій частині України. Майже 23 тисячі українців при цьому одужали, а 509 померли внаслідок хвороби.
11:08
video Ескалації з боку РФ можна уникнути — Резніков: ZAMAN
Найбільш імовірним часом для військової ескалації з боку Росії може стати кінець січня, однак її можна уникнути.
10:34
video Ревакцинація після російського «Спутника V» — протипоказань до щеплення визнаними вакцинами немає: ZAMAN
Кримчани, щеплені російською вакциною «Спутник V», можуть вакцинуватися препаратами, сертифікованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я на материковій частині України.
10:18
video Наріману Джелялу відмовлено в апеляції — залишиться під вартою щонайменше до 23 січня: ZAMAN
Окупанти відмовили в апеляції на арешт Нарімана Джеляла — він залишиться під вартою щонайменше до 23 січня.
09:55
video Усі докази окупантів абстрактні — «суд» у Криму відхилив усі апеляційні скарги на адмінарешт кримських татар: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму відхилив усі апеляційні скарги на адмінарешт кримських татар, які зустрічали Едема Семедляєва.
09:10
video Окупанти засудили українця до 6,5 років ув’язнення — нібито керував українськими «диверсантами» у Криму: ZAMAN
Окупанти засудили українця Сергія Швиденка до шести з половиною років ув’язнення нібито за керування діяльністю українських «диверсантів» у Криму.