newsshowslive
Вступить в семью ATR

Президент Зеленський привітав мусульман України з Курбан-байрамом — свято торжества віри, жертовності та щедрості: ZAMAN

21 июля 2021, 11:28
307

Президент Володимир Зеленський побажав мусульманам України добра та благополуччя.

У своєму привітанні президент сказав, що свято Курбан-байрам пов’язане з торжеством віри, жертовності й щедрості, що стало невід'ємною частиною культурного та релігійного життя нашої країни. 

«Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Курбан-байраму — свята, традиційно пов’язаного із торжеством віри, жертовності та щедрості, що стало невід’ємною частиною культурного і релігійного життя нашої країни. У ці святкові дні проявляються найкращі людські якості — взаємоповага, любов, співчуття та допомога тим, хто потребує підтримки й уваги. Бажаю усім мусульманам добра і благополуччя», — йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок