newsshowslive
Вступить в семью ATR

У селищі, де проходитиме Олімпіада, зафіксовано перші випадки COVID-19 — порушено «ковідну бульбашку»: ZAMAN

21 июля 2021, 12:35
384

Так звану «ковідну бульбашку» Олімпійського селища в Токіо вже порушено.

Про це заявив місцевий фахівець у галузі охорони здоров'я Кендзі Сібуя. 

Це, за словами спеціаліста, може призвести до масштабного поширення COVID-19 серед населення Японії.

«Відвідувачі, спортсмени, журналісти, делегати, звичайно, повинні перебувати всередині так званої бульбашки, але вона не діє належним чином. Очевидно, система порушена, оскільки є якась взаємодія між гостями та відвідувачами, а також місцевими жителями», — заявив експерт.

У неділю в Олімпійському селищі виявили перший випадок COVID-19 серед учасників Ігор. А там проживатиме понад 11 тисяч спортсменів.

«У них немає можливості відслідковувати пересування людей і немає 14-денного карантину для спортсменів і журналістів. Теоретично, якщо б вони могли реалізувати всі заходи, то бульбашка б працювала, але цього не зробили. І кожен день по телебаченню і в Інтернеті показують відео з людьми, які просто ходять куди хочуть», — зазначає Кендзі Сібуя.

Очільник Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах минулого тижня наголосив, що тестування і карантинні правила зводять ризик передачі вірусу від спортсменів жителям Японії нанівець. Однак експерт відзначає, що ситуація в реальності прямо протилежна, і що Японії загрожує новий спалах через поширення заразнішого і смертоноснішого дельта-штаму.

Він також висловив жаль, що Олімпійський комітет належним чином не підготувався і не вжив усіх необхідних заходів. Якби він це зробив, то сьогодні, на думку Сібуя, ігри проходили б з глядачами.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок