newsshowslive
Вступить в семью ATR

Молодь має перейняти естафету національного руху — учасник кримськотатарського національного руху Асан Асанов: ZAMAN

22 июля 2021, 09:18
419

Учасники кримськотатарського національного руху — це еліта нашого народу, інтелігенція. Їхню естафету обов’язково має перейняти молодь.

Про це під час прощання з ветераном кримськотатарського національного руху Іззетом Хаїровим заявив учасник кримськотатарського національного руху Асан Асанов.

«Вони були попереду національного руху, їздили до Москви та зустрічалися з керівництвом країни. Вони — обличчя нашого народу, вони ті, хто відкрив нам шлях на Батьківщину. Цим шляхом наш народ повернувся до Криму. Я вірю, що на честь учасників національного руху відкриють музеї, їх іменами назвуть вулиці, майдани. Тепер цю естафету має перейняти молодь та добиватися побудови своєї державності», — каже активіст.

Як повідомляв ATR.ua, 21 липня у Криму на 84 році життя пішов ветеран кримськотатарського національного руху Іззет Хаїров.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:26
video Міністри ЄС закликають до термінового розслідування причини смерті Шишова: ZAMAN
Міністри ЄС закликають Україну якнайшвидше розслідувати причини смерті очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у столичному парку.
#вбивство_Шишова#міністри_ЄС#розслідування_причин_смерті
12:03
video Справа повішеного очільника «Білоруського дому» перебуває під контролем президента України — прессекретар: ZAMAN
Справа очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова, якого знайшли повішеним у парку, перебуває під особистим контролем президента.
#президент#розслідування#Білоруський_дім_в_Україні#вбитий_Шишов
11:49
video У Києві знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова — поліція не виключає вбивство: ZAMAN
У столичному парку знайшли повішеним очільника «Білоруського дому в Україні» Віталія Шишова. Поліція вже почала розслідування і не виключає вбивство.
#вбивство#розслідування#Шишов#Білоруський_дім_в_Україні
10:56
video Порятунок обгорілих коней — волонтери з США лікують постраждалих у пожежах тварин: ZAMAN
Волонтери з США лікують коней, що постраждали під час лісових пожеж на сході штату Вашингтон.
#США#пожежі#коні#волонтери#порятунок