newsshowslive
Вступить в семью ATR

Чергові облави у Криму — Прокуратура АРК почала кримінальне провадження: ZAMAN

23 июля 2021, 08:46
393

На тлі чергових облав Прокуратура АРК і Севастополя почала кримінальне провадження за статтею порушення недоторканності житла.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Продовжуючи політику держави-окупанта, що спрямована на переслідування, репресії та утиски на території півострова, сьогодні окупаційні «правоохоронці» проводять незаконні обшуки у будинку кримських татар у м. Євпаторія. За вказаним фактом органи правопорядку автономіі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 162 КК України (порушення недоторканості житла). Крім того, у разі встановлення інформації щодо незаконних затримань, діям «силовиків» буде надана відповідна правова оцінка», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ATR.ua, уранці 22 липня російські силовики вдерлися з обшуком до будинку 57-річного Алі Ібрагімова. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

15:30
video Штрафи від 5 до 20 тисяч рублів — окупанти продовжують виносити вироки кримським татарам, затриманим 4 вересня: ZAMAN
Окупаційний «суд» Сімферополя продовжив призначати штрафи кримським татарам, які 4 вересня вийшли до будівлі ФСБ, щоб дізнатися долю п’яти викрадених співвітчизників.
#кримські_татари#затримання#вироки#штрафи_окупантів#протоколи
12:40
video Залишили за ґратами — окупанти відхилили апеляції на арешт братів Ахтемових: ZAMAN
Окупаційний «Верховний суд» Криму відмовив у задоволенні апеляційних скарг на арешт Асана та Азіза Ахтемових, яких ФСБ звинувачує у «диверсії на газопроводі».
#апеляція#арешт#"справа"#брати_Ахтемови#"диверсія_на_газопроводі"
11:08
video Порушили право на справедливий суд — голова Моніторингової місії ООН про сфабриковану «справу» Рефата Чубарова: ZAMAN
В окупованому Криму порушили право на справедливий суд у сфабрикованій «справі» проти голови Меджліса кримськотатарського народу Рефата Чубарова.
#ООН#Крим#моніторингова_місія#"справа"#Рефат_Чубаров#Матильда_Богнер