newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:10
Göñül göñülden

Виїзд з ОРДЛО та Криму — Зеленський підписав закон про тимчасове скасування штрафів: ZAMAN

23 июля 2021, 10:30
533

Штрафи за порушення в’їзду-виїзду на окуповані території скасовано.

Відповідний закон, який Верховна Рада України ухвалила наприкінці червня, підписав президент Володимир Зеленський. Ним передбачається, що до українців, які проживають на окупованих територіях, на час дії карантину або блокування роботи пунктів пропуску не застосовуватимуться штрафи за порушенням порядку в'їзду-виїзду. Але для цього мають бути гуманітарні обставини. Серед таких: повернення громадян України до місця свого проживання, возз’єднання родини, важкі хвороби або смерть родичів, прийняття спадщини, необхідність проходження лікування або забезпечення ліками. 

До гуманітарних причин також віднесено перетин межі з дитиною, молодшою 16 років у супроводі опікуна для оформлення українських документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування