newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:10
Göñül göñülden

Зупинити потік нелегальних мігрантів — Туреччина будує бетонну стіну на кордоні з Іраном: ZAMAN

2 августа 2021, 09:32
358

Туреччина будує бетонну стіну на кордоні з Іраном. Вона має зупинити потік нелегальних мігрантів, здебільшого з Афганістану.

Стіна простягнеться майже на 65 кілометрів у східній провінції Ван.

Останнім часом у Туреччину стало прибувати більше афганців. Багато мігрантів тікають від насильства у зв'язку з наступом Талібану. У міру того, як США та їхні союзники виводять війська з країни, угруповання захоплює все більші території.

«В минулому році ми затримали на кордоні 105 тисяч мігрантів. У цьому число біженців, схоплених на кордоні, вже перевищило 55 тисяч», — звітує місцевий губернатор Емін Більмез.

Афганці проникають до Туреччини через Іран багато років. Більшість з них прагнуть потрапити до Європи. І в ЄС вже почали турбуватися з приводу нової хвилі біженців. Так, нещодавно в Егейському морі берегова охорона Туреччини перехопила човен, на борту якого знаходилося понад 200 афганських мігрантів. Вони прямували до Європи. А минулого тижня прикордонна служба Туреччини оголосила, що затримала недалеко від іранського кордону 1500 нелегальних мігрантів. Більшість були афганцями. У Туреччині вже знаходиться майже чотири мільйони сирійських біженців.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування