newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
11:10
Göñül göñülden

Російський модуль «Наука» раптово розвернув МКС на орбіті: ZAMAN

2 августа 2021, 10:24
259

Космічний модуль «Наука» після восьми діб підготовки пристикувався до МКС, але не обійшлося без проблем.

Через кілька годин після стикування мимовільно запустилися двигуни апарату. Внаслідок цього, МКС розгорнулася на 45 градусів, через що двічі перервався зв'язок із Центром управління польотами. А NASA довелося відкласти запуск до МКС корабля Starliner, запланований на 30 липня. Щоб виправити ситуацію, на МКС включили двигуни модуля «Зірка» та вантажного корабля «Прогрес МС-17».

Двигуни «Науки» відключилися приблизно через годину, коли закінчилося паливо. Екіпаж МКС не постраждав. Станція також не пошкоджена.

Ракета-носій «Протон-М» вивела «Науку» на навколоземну орбіту 21 липня. Готувалися до цієї події 14 років. Однак і при запуску не обійшлося без пригод. Модуль не вийшов на заплановану орбіту і була загроза, що він згорить в атмосфері. Скерувати «Науку» вдалося лише вручну. Апарат пристикувався до службового модуля «Зірка». Для підключення нового модуля до російського сегменту орбітальної станції буде потрібно десять виходів у відкритий космос.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування