newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
18:30
Taqdır yolları

Неспівпадіння свідчень — «таємний свідок» окупантів упродовж чотирьох засідань дає брехливі покази проти кримських татар: ZAMAN

5 августа 2021, 08:38
563

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону розглядали «справу» 25 кримських татар, яких звинувачують у тероризмі та спробі захоплення влади.

У підгрупі Османа Аріфмеметова, Яшара Муедінова, Рустема Шейхалієва, Енвера Аметова та Руслана Сулейманова продовжили допит свідка, який назвався Рамазановим. 

Він, за словами адвокатів, дає суперечливі свідчення, на викривальні питання не відповідає та не каже, звідки бере інформацію. 

Захист припускає, що так званий Рамазанов навіть не знає бранців, співпрацює з ФСБ і дає брехливі покази щодо кримських татар, звинувачених у тероризмі. 

Ймовірно, це латиш Костянтин Тумаревич, який живе у Бахчисараї. Хоча голос змінено, а його неможливо побачити, захист та політв’язні впізнали його за картавою вимовою.  

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.