newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
18:30
Taqdır yolları

Замість допиту «таємного свідка» у «справі» другої сімферопольської групи окупанти почали представляти докази — адвокат: ZAMAN

12 августа 2021, 08:46
373

Так званого «таємного свідка» окупантів у «справі про тероризм» другої сімферопольської групи допитати не вдалося, натомість окупаційні «прокурори» почали представляти докази.

Про це заявив адвокат Еміль Курбедінов.

Як доказ провини бранців, «прокурори» представили записи прослуховувань. На деяких записах обговорюються релігійні та політичні питання. Також чути голоси дітей та жінок. Родичі бранців наголошують, що записи поганої якості, здебільшого зі сторонніми шумами та музикою.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.