newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

«Справа про тероризм» алуштинської групи — чотирьом кримським татарам оголосять вирок 16 серпня: ZAMAN

16 августа 2021, 09:32
385

Чотирьом кримським татарам, звинуваченим у «тероризмі» у так званій алуштинській «справі» Хізб-ут-Тахрір, оголосять вирок 16 серпня.

Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону, який розглядає «справу» чотирьох кримських татар, відмовив Ленуру Халілову, Руслану Месутову та Ельдару Кантемірову у виступі з останнім словом, оскільки вони хотіли говорити рідною кримськотатарською мовою. 

Висловитися вдалося лише Руслану Нагаєву, який від початку засідання говорив російською. 

Окупаційні прокурори вимагають засудити  чотирьох кримських татар на 66 років, призначивши Ельдару Кантемірову 14 років, Руслану Нагаєву — 15, Руслану Месутову — 18 і Ленуру Халілову — 19 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, що окупанти звинувачують кримськотатарських бранців у «тероризмі та спробі захоплення влади», через нібито причетність до забороненої у Росії організації Хізб-ут-Тахрір. За словами захисників, обвинувачення так і не змогло навести істотних доказів провини бранців. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября