newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
19:15
Документальний фільм

«Царство шакалів триває, поки не прокинуться леви» — Мустафа Джемілєв на Кримській платформі: ZAMAN

24 августа 2021, 07:37
728

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв подякував міжнародній спільноті за підтримку України, але додав що існуючих зусиль недостатньо для звільнення Криму.

Джемілєв порівняв геноцид кримських татар 1944 року з окупацією 2014 року і зауважив, що зараз події, що відбуваються, є страшнішими, ніж за радянських часів. 

Лідер кримськотатарського народу впевнений, що порушники міжнародного права обов'язково мають бути покарані.

«У кримських татар є така приказка. Царство шакалів триває, поки леви не піднімуться на ноги. Ми дуже сподіваємось, що міжнародна спільнота досить скоро підніметься на ноги, щоб на нашій землі тривало право, а не груба сила. Саме цій меті присвячена кримська платформа і декларація, що буде підписана», — підкреслив Джемілєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
video Ердоган передав Путіну списки українців та кримських татар для звільнення — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
Володимир Путін отримав від Реджепа Таїпа Ердогана списки українських бранців для звільнення. Президент Туреччини особливо просив про звільнення кримських татар.
10:24
video Життя без світла через бездіяльність окупаційної «влади» — село у Бахчисарайському районі три роки не має електрики: ZAMAN
Жителі частини села Приємне Побачення Бахчисарайського району вже три роки живуть без електрики через бездіяльність «Крименерго».
10:01
video В Україні готують спробу державного перевороту — Зеленський на пресмарафоні: ZAMAN
В Україні готують спробу державного перевороту за участю Ріната Ахметова.
09:45
video Ліквідувати «Меморіал» — у РФ відбулося слухання щодо закриття найстарішої правозахисної організації країни: ZAMAN
Сотні людей зібралися біля будівлі Верховного суду Росії, де відбувалося слухання у справі про ліквідацію найстарішої правозахисної організації країни — «Меморіалу».
08:57
video Майже 16 тисяч випадків коронавірусу в Україні за добу — 34% людей пройшли повний курс вакцинації: ZAMAN
Майже 16 тисяч випадків коронавірусу зафіксували в Україні за минулу добу. 608 людей через COVID-19 пішли з життя.