newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Об’єднатися навколо Кримської платформи, аби звільнити й інші території — Зеленський після зустрічі у Кишиневі: ZAMAN

28 августа 2021, 10:35
446

Президент України Володимир Зеленський закликав країни об'єднатися навколо Кримської платформи для звільнення й інших територій.

Про це президент України заявив після розмови з президентами Польщі, Румунії та Молдови у Кишиневі. 

Там лідери держав зібралися з нагоди святкування річниці Незалежності Молдови. 

Президент Зеленський подякував за участь в установчому саміті Кримської платформи і вважає, що такий майданчик допоможе деокупувати не лише Крим. 

«Я говорив про те, що Кримська платформа може стати майданчиком для пошуку шляхів деокупації й інших територій та розв’язання інших регіональних конфліктів. Лише об’єднавши зусилля, наші держави стають сильнішими і можуть швидко досягти бажаного результату», — підкреслив Зеленський. 

Глава Української держави акцентував увагу на тому, що військова загроза навколо України й надалі залишається високою, критичним є рівень загрози з півночі, де Білорусь використовують як додатковий плацдарм для агресії. Також небезпеку становлять російські війська у Придністровському регіоні Молдови, в загарбаних Абхазії та Південній Осетії. А через активну мілітаризацію Кримського півострова під загрозою опинилося морське судноплавство та загалом торгівля у регіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:50
video Нові карантинні обмеження щодо перевезень набрали чинності — Укрзалізниця розгортає пункти вакцинації: ZAMAN
Нові карантинні правила в Україні вже діють. Усі, хто прямує автобусом, потягом чи літаком до іншої області, повинні надати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус.
#карантин#Україна#правила_перевезень#пункти_вакцинації
16:33
video Розповів про катування та нагадав про бранців Кремля — Єсипенко звернувся до Байдена: ZAMAN
Український політв’язень, фрілансер «Радіо Свобода» Владислав Єсипенко звернувся до президента Сполучених Штатів Джо Байдена, уряду та Конгресу США.
#США#Байден#бранці_Кремля#Єсипенко#лист