newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Ураган «Іда» лютує у США — щонайменше одна жертва: ZAMAN

31 августа 2021, 08:59
293

Ураган «Іда» перетнув Мексиканську затоку й налетів на американський штат Луїзіана сильним штормом четвертої категорії.

Він приніс зливи й ураганний вітер, швидкість якого подекуди перевищує 240 кілометрів за годину. Також величезні хвилі підтопили чималі території берегової лінії. 

Ураган перекинувся на сушу у неділю неподалік від міста Порт-Фуршон. Сильні вітри вирують у радіусі 80 кілометрів від його центру.

«За повідомленнями Національної метеорологічної служби, це один із найсильніших ураганів, які були в нашому штаті. І, як і передбачали, перед виходом на сушу «Іда» посилилася нечувано швидко», — каже губернатор штату.

Жителів найуразливіших районів заздалегідь попередили, що треба евакуюватися. Решта вирішила перечікувати вдома. 

Попередження про раптові повені надійшли і до центру Нового Орлеана. Це — найбільш густонаселене місто Луїзіани. Тут через ураган уже призупинили роботу служби швидкої допомоги. Жителі покладають надії на нові дамби, які простягаються на сотні кілометрів. 

16 років тому «Катріна» затопила велику частину міста, що призвело до загибелі сотень людей. Тепер людських жертв сподіваються уникнути. Але є побоювання, що вода у деяких місцях переллється через бар’єр, бо її рівень виявився вищим за прогнозовані на 1,8 метрів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября