newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Наслідки урагану «Іда» будуть руйнівними — Байден: ZAMAN

31 августа 2021, 09:12
233

Президент США Джо Байден заявив, що наслідки урагану «Іда» будуть руйнівними, а від стихійного лиха можуть постраждати не лише прибережні райони.

Джо Байден приїхав у штаб-квартиру Федерального агентства з надзвичайних ситуацій, повертаючись до Вашингтона. 

Очікується, що один з найпотужніших за останні роки у США шторм «Іда» занурить під воду значну частину узбережжя Луїзіани.

«Ми залучили більше сотні бригад швидкої допомоги. Ми співпрацюємо з Червоним Хрестом та місцевими партнерами, щоб відкрити десятки і десятки притулків з гарячими вечерями. Я вже підписав надзвичайний стан, як для Луїзіани, так і для Міссісіпі. Я хочу переконатися, що ми готові збільшити можливості реагування», — звітує Байден.

Понад 530 тисяч будинків штату вже відключили від електромережі. Загалом у деяких районах випало понад 60 сантиметрів опадів. 

Водночас, узбережжя західно-центральної Мексики постраждало від урагану «Нора». Через зливи й сильні вітри у деяких штатах почалися повені. Також повалило дерева і стовпи ліній електропередачі та пошкодило дороги. Проте «Нора» вже ослабла й перетворилася на тропічний шторм.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября