newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

За тисячі кілометрів заради маневрів — до Сак на навчання прибула корабельна авіація окупантів: ZAMAN

31 августа 2021, 09:39
295

До Сак прибули екіпажі корабельної авіації окупантів з Північного флоту.

Про це повідомляють російські та кримські ЗМІ з посиланням на пресслужбу Чорноморського флоту Росії.

Екіпажі СУ-25, СУ-30 та СУ-33 перекинули для тренувальних польотів на випробувальному комплексі «Нитка». База призначена для відпрацювання льотчиками палубної авіації техніки зльоту і посадки на палубу авіаносного корабля. За словами окупантів, комплекс «Нитка» повторює злітно-посадкову смугу авіаносного крейсера «Адмірал Кузнєцов» — російського флагмана і єдиного російського корабля, здатного нести авіацію. 

Окрім того, окупанти тренували прийоми повітряних боїв з умовними пусками ракет класу повітря-повітря. Так, окупанти готуються до бою, зокрема, з безпілотними літальними апаратами.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября