newsshowslive
Вступить в семью ATR

Спільнокошт на підтримку матерів політв’язнів — небайдужі допомогли сплатити штрафи: ZAMAN

6 сентября 2021, 08:55
271

Небайдужі люди допомогли сплатити штрафи, які окупанти присудили для Еміне Абдулганієвої, Зеліхи Абхаірової та Зорє Емірусеінової, звинувачених у проведенні несанкціонованих мітингів.

Необхідні 25 тисяч рублів штрафу для матерів збирали всім народом.

Зорє Емірусеінова, мати бранця Рустема Емірусеінова, наголошує, що жодних законів не порушувала, адже, як і інші матері, лише вийшла до дороги з плакатом «Мій син — не терорист». 

Матері політв’язнів обурені репресіями окупаційної «влади» та запевняють, що жодні штрафи не змусять їх припинити боротьбу за звільнення своїх синів.

Підтримати родини бранців зібралося чимало людей. Вони наголошують, що ані штрафи, ані судилища не зламають кримськотатарський народ.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня минулого року матері політв’язнів вийшли з одиночними пікетами на підтримку своїх синів Рустема Емірусеінова,  Арсена Абхаірова та Ескендера Абдулганієва, яких через нібито причетність до забороненої у РФ релігійної організації «Хізб-ут-Тахрір» визнали винними у тероризмі та засудили від 12 до 17 позбавлення волі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:04
video Збір коштів дітям політв’язнів — ГО «Кримська родина» закликає долучитися до акції «Рука допомоги»: ZAMAN
Після останніх затримань активістів в окупованому Криму вже 197 кримськотатарських дітей залишилися без батьківської опіки. Громадські організації збирають кошти на їхню підтримку.
#політв'язні#діти#збір_коштів#акція#"Рука_допомоги"
09:37
video «Будні Нарімана Джеляла» — текст нового листа із застінок опублікував адвокат: ZAMAN
Всі звинувачення абсолютно брехливі. Про це перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял пише у в’язничному щоденнику перед обранням запобіжного заходу.
#адвокат#катування#Наріман_Джелял#тортури_окупантів#лист#щоденник_застінок
09:13
video У Представництві президента України в АРК звернулися до міжнародної спільноти — вимагають відреагувати на незаконні «вибори»: ZAMAN
У Представництві президента України в Автономній Республіці Крим звернулися до міжнародного співтовариства з вимогою відреагувати на незаконні вибори до Держдуми, проведені на окупованих українських територіях, а також посилити через це тиск на Росію.
#санкції#вибори#окупований_Крим#Представництво_президента_в_АРК
08:52
video Грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України — МЗС засудило «вибори» у Криму: ZAMAN
МЗС України засудило незаконні вибори до Держдуми, які пройшли у Росії, а також в окупованому Криму.
#Крим#МЗС#вибори#Держдума
08:37
video Редактора кримськотатарської газети «Авдет» оштрафував «суд» окупантів — жертва масових затримань під будівлею ФСБ: ZAMAN
Окупаційний «Київський райсуд» Сімферополя оштрафував на 5 тисяч рублів редактора кримськотатарської газети «Авдет» та члена Меджлісу Шевкета Кайбуллаєва.
#ФСБ#штраф#Крим#затримання#окупанти#"Авдет"#Шевкет_Кайбуллаєв
08:15
video СБУ нейтралізувала ворожих диверсантів — навчання поблизу північного кордону з РФ: ZAMAN
Масштабні навчання українських спецслужб відбулися поблизу північного кордону з Російською Федерацією.
#РФ#СБУ#кордон#навчання#тренування