newsshowslive
Вступить в семью ATR
Сейчас в эфире
00:10
Нічний ефір

Мінський обласний суд оголосив вирок опозиційним білоруським політикам — визнали винними у змові з метою захоплення влади: ZAMAN

7 сентября 2021, 10:04
298

Мінський обласний суд оголосив обвинувальний вирок щодо опозиційних білоруських політиків Марії Колесникової та Максима Знака.

Члена Координаційної ради опозиції Марію Колесникову засудили до 11 років в'язниці, а члена президії Координаційної ради Максима Знака — до 10 років. 

Їх визнали винними у змові з метою захоплення влади, створення екстремістського формування і публічних закликах до дій, що загрожують національній безпеці. 

Музикант Марія Колесникова була затримана 8 вересня минулого року на білорусько-українському кордоні. Вона брала активну участь у підтримці опозиційного кандидата в президенти Білорусі Віктора Бабарика, а після його арешту стала однією з ключових фігур протесту проти режиму Лукашенка. Так само у вересні був затриманий і Максим Знак.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 октября
17:39
video Кримськотатарська культура все життя виборює собі право на існування — Ельзара Баталова у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Ельзара Баталова говорила про Крим, культуру в Україні та як шоу-бізнес псує мистецтво.
17:38
video Ми вже зараз маємо думати про майбутню реінтеграцію Криму та Донбасу — Олександр Бойченко у випуску «Persona Cult» з Гульнарою Поготовою
У новому випуску «Persona Cult» Олександр Бойченко говорив про літературу, генетичну ідентичність Донбасу та радянське мислення українців.
26 октября